
Főbb jellemzők:
ALTO dizájnú, modern megjelenésű készülék elegáns matt kivitelben. Fűtésre optimalizált működésének köszönhetően megbízható teljesítményt nyújt akár extrém, -20°C-os külső hőmérséklet mellett is, amit a beépített csepptálca- és kompresszorfűtés biztosít.
A beépített WiFi vezérlés lehetővé teszi a kényelmes, távoli irányítást, míg a speciális szűrőrendszer gondoskodik a tiszta és egészséges levegőről. Sokoldalúságának köszönhetően nemcsak lakossági használatra ideális, hanem akár szerverhelyiségek hűtésére is alkalmas.
Kiemelkedő, A+++ energiaosztályba tartozó hatékonysága garantálja az alacsony energiafogyasztást és a gazdaságos üzemeltetést.
1 766 800 Ft
| Feszültségellátás | 1 fázis, 50 Hz |
| teljesítmény felvétel | 2200 W |
| MCA | 10,5 A |
| Beltéri hangnyomás szint | 54 dB(A) |
| Kültéri hangnyomás szint | 58 dB(A) |
| Beltéri méret (WxDxH) | 806x202x296 |
| Kültéri méret (WxDxH) | 765x303x555 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 0,62 Kg |
| Hűtőköri cső méret | Φ6.35/Φ9.52 (1/4″/3/8″) |
| Maximum csőhossz | 25m |
| Emelési magasság | 10m |