
A készülék alapfelszereltségként infrás távirányítóval és vezérlőpanellel érkezik, így a használat azonnal kényelmesen és egyszerűen megoldható. A beépített cseppvíz-szivattyú gondoskodik a kondenzvíz hatékony elvezetéséről, lehetővé téve a rugalmasabb telepítést még összetettebb kialakítású helyiségekben is.
Az opcionálisan elérhető WiFi vezérlés révén a készülék távolról is irányítható okostelefon vagy tablet segítségével. A kültéri egység egyfázisú (1ɸ) kivitelű, így könnyedén csatlakoztatható a legtöbb lakossági elektromos hálózathoz.
| Feszültségellátás | 1 fázis, 50 Hz |
| teljesítmény felvétel | 3700 W |
| Max áramfelvétel | 19A |
| Beltéri hangnyomás szint | 59 dB(A) |
| Kültéri hangnyomás szint | 68 dB(A) |
| Beltéri méret (WxDxH) | 830x830x205 |
| Kültéri méret (WxDxH) | 890x342x673 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 1.5 Kg |
| Hűtőköri cső méret | Φ9.52/Φ15.9(3/8″/5/8″) |
| Maximum csőhossz | 50m |
| Emelési magasság | 25m |