
A rendszer 2–5 beltéri egység csatlakoztatását teszi lehetővé, így ideális választás több helyiség egyidejű klimatizálására. Hatékony fűtési teljesítményt biztosít akár -15°C-os külső hőmérséklet mellett is, így átmeneti és hidegebb időszakokban egyaránt megbízható megoldást nyújt.
A korszerű R32 hűtőközegnek köszönhetően környezetkímélőbb működést és jobb energiahatékonyságot biztosít.
| Feszültségellátás | 1 fázis, 50 Hz |
| Csatlakoztatható beltéri szám | 3 db |
| Hűtési Üzemi tartomány | -15° +50° |
| Fűtési Üzemi tartomány | -15° +24° |
| Kültéri hangnyomás szint | 64 dB(A) |
| Kültéri méret (WxDxH) | 805x330x554 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 1.5 Kg |
| Hűtőköri cső méret | 3 x Φ6.35/Φ9.52 (1/4″/3/8″) |
| Maximum csőhossz | 60m |
| Max körönkénti hossz | 30m |
| Max magasság különbség kültéri és beltéri közt | 15m |
| Max magasság különbség beltéri és beltéri közt | 10m |