
A rendszer 2–5 beltéri egység csatlakoztatását teszi lehetővé, így ideális választás több helyiség egyidejű klimatizálására. Hatékony fűtési teljesítményt biztosít akár -15°C-os külső hőmérséklet mellett is, így átmeneti és hidegebb időszakokban egyaránt megbízható megoldást nyújt.
A korszerű R32 hűtőközegnek köszönhetően környezetkímélőbb működést és jobb energiahatékonyságot biztosít.
Az opcionálisan elérhető Hydro beltéri egység lehetőséget kínál a rendszer további bővítésére, például használati melegvíz előállítására vagy komplexebb fűtési megoldások kialakítására.*
| Feszültségellátás | 1 fázis, 50 Hz |
| Csatlakoztatható beltéri szám | 4 db |
| Hűtési Üzemi tartomány | -15° +50° |
| Fűtési Üzemi tartomány | -15° +24° |
| Kültéri hangnyomás szint | 70 dB(A) |
| Kültéri méret (WxDxH) | 946x410x810 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 2,10 Kg |
| Hűtőköri cső méret | 4 x (Φ6,35 – 1/4”) + 3 x (Φ9,52 – 3/8”) + 1 x (Φ12,7 – 1/2”) |
| Maximum csőhossz | 80m |
| Max körönkénti hossz | 35m |
| Max magasság különbség kültéri és beltéri közt | 15m |
| Max magasság különbség beltéri és beltéri közt | 10m |