
A készülék beépített WiFi vezérléssel rendelkezik, így kényelmesen, akár távolról is irányítható okostelefonról vagy tabletről. A fokozatmentesen szabályozható ventilátor lehetővé teszi a légáramlás pontos beállítását, mindig az aktuális igényekhez igazodva.
Csendes üzemmódja biztosítja a nyugodt, zavartalan környezetet, így ideális választás hálószobába vagy irodába is. Fűtésre optimalizált kialakításának köszönhetően hatékonyan működik akár -15°C-os külső hőmérséklet mellett is, amit a beépített csepptálca- és kompresszorfűtés tesz még megbízhatóbbá.
| Feszültségellátás | 1 fázis, 50 Hz |
| teljesítmény felvétel | 2150 W |
| MCA | 10A |
| Beltéri hangnyomás szint | 54 dB(A) |
| Kültéri hangnyomás szint | 64 dB(A) |
| Beltéri méret (WxDxH) | 835x208x295 |
| Kültéri méret (WxDxH) | 720x270x495 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 0,55 Kg |
| Hűtőköri cső méret | Φ6.35/Φ9.52 (1/4″/3/8″) |
| Maximum csőhossz | 25m |
| Emelési magasság | 10m |