
A készülék alapfelszereltségként infrás távirányítóval és vezérlőpanellel érkezik, így a használat azonnal kényelmesen és egyszerűen megoldható. A beépített cseppvíz-szivattyú gondoskodik a kondenzvíz hatékony elvezetéséről, lehetővé téve a rugalmasabb telepítést még összetettebb kialakítású helyiségekben is.
Az opcionálisan elérhető WiFi vezérlés révén a készülék távolról is irányítható okostelefon vagy tablet segítségével. A kültéri egység egyfázisú (1ɸ) kivitelű, így könnyedén csatlakoztatható a legtöbb lakossági elektromos hálózathoz.
| Feszültségellátás | 1 fázis, 50 Hz |
| teljesítmény felvétel | 2950 W |
| Max áramfelvétel | 13,5A |
| Beltéri hangnyomás szint | 59 dB(A) |
| Kültéri hangnyomás szint | 65 dB(A) |
| Beltéri méret (WxDxH) | 570x570x260 |
| Kültéri méret (WxDxH) | 805x330x554 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 1.15 Kg |
| Hűtőköri cső méret | Φ6.35/Φ12.7(1/4″/1/2″) |
| Maximum csőhossz | 30m |
| Emelési magasság | 20m |