
A készülék alapfelszereltségként infrás távirányítóval és vezérlőpanellel érkezik, így a használat azonnal kényelmesen és egyszerűen megoldható. A beépített cseppvíz-szivattyú gondoskodik a kondenzvíz hatékony elvezetéséről, lehetővé téve a rugalmasabb telepítést még összetettebb kialakítású helyiségekben is.
Az opcionálisan elérhető WiFi vezérlés révén a készülék távolról is irányítható okostelefon vagy tablet segítségével. A kültéri egység háromfázisú (3ɸ) kivitelű, így könnyedén csatlakoztatható a legtöbb lakossági elektromos hálózathoz.
| Feszültségellátás | 3 fázis, 50 Hz |
| teljesítmény felvétel | 7500 W |
| Max áramfelvétel | 14A |
| Beltéri hangnyomás szint | 66 dB(A) |
| Kültéri hangnyomás szint | 75 dB(A) |
| Beltéri méret (WxDxH) | 830x830x287 |
| Kültéri méret (WxDxH) | 952x415x1333 |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 3 Kg |
| Hűtőköri cső méret | Φ9.52/Φ15.9(3/8″/5/8″) |
| Maximum csőhossz | 75m |
| Emelési magasság | 30m |